Rády bychom srdečně poděkovaly KVĚTINY PAVEL na ŠTĚPÁNSKÉM MOSTĚ za krásný dar v podobě růží pro maminky u příležitosti Dne matek. ????
Velmi si vážíme této milé pozornosti a štědrosti, která přispěla ke slavnostní a radostné atmosféře našeho setkání. Darované květiny vykouzlily maminkám úsměv a staly se krásným symbolem poděkování za jejich lásku, péči a každodenní obětavost.
Zároveň bychom toto květinářství rády doporučily všem, kteří hledají květiny pro oslavy, významné události či jiné slavnostní příležitosti. Najdete zde vždy čerstvé a krásné květiny, profesionální přístup a především velmi milou, vstřícnou a vřelou obsluhu.
Ještě jednou srdečně děkujeme za podporu a laskavost. Velmi si vážíme této spolupráce a věříme, že nebyla poslední. Těšíme se na možné společné projekty i do budoucna — třeba při budování bylinkové zahrádky pro naše děti a dalších krásných aktivitách, které mohou dětem přinést radost i nové zážitky. ????????
Kolektiv mateřské školy